/ PAP Lifestyle | 8.08.2014

Aktor Monty Pythona podkrada jedzenie

Aktor Monty Pythona łamie wszelkie zasady savoir-vivre
[fot: PAP/EPA]

Córka słynnego aktora komediowego, Johna Cleese'a z grupy Monty Python, narzeka, że jej ojciec kompletnie nie potrafi zachowywać się przy stole. Je z otwartą buzią, a nawet podkrada innym jedzenie z talerza...

Młodsza córka Johna Cleese'a, 30-letnia Camilla, w rozmowie z brytyjskim dziennikiem The Times, opowiedziała o tym, co irytuje ją w zachowaniu ojca. Rodzinne sprzeczki wywołuje jego zachowanie przy stole. Cleese łamie wszelkie zasady savoir-vivre'u.

Jedzenie z otwartą buzią to jeden ze stawianych zarzutów. Linia obrony Cleese'a jest taka, że w ten sposób spożywany posiłek smakuje lepiej. Camilli nie podoba się też to, że ojciec podbiera innym jedzenie z talerza. Głośne rzucie gumy i zbieranie ze stołu okruchów wilgotnym palcem dopełniają listę zarzutów.

Camilla jest córką Cleese'a z małżeństwa z amerykańską aktorką Barbarą Trentham (para była małżeństwem w latach 1981-1990). Aktor ma jeszcze jedną córkę 43-letnią Cynthię. Camilla poszła w ślady ojca - wybrała karierę komediową i daje występy przed publicznością (stand-up).

Zobacz słynny skecz z Johnem Cleese

74-letni Cleese miał ostatnio pracowity czas. Wraz z kolegami reaktywował grupę Monty Pythona. Komicy dali dziesięć pożegnalnych występów w największej hali widowiskowej Londynu, O2, zachwycając brytyjskim humorem. Ostatni spektakl z 20 lipca był transmitowany na cały świat.

Czytaj więcej w Platine.pl
Precedensowy wyrok. Klient hotelu może zabrać resztki jedzenia
76-letni Włoch wygrał z hotelem, który nie pozwolił mu wziąć do domu niezjedzonej porcji.
Jak grilować z klasą? Savoir-vivre kuchni
Oto podstawowe zasady savoir-vivre plenerowej kuchni.
Rodzinne posiłki to przeszłość. Dlaczego?
Tylko 38 procent z nas codziennie zasiada z bliskimi do stołu.

/ PAP Lifestyle | 8.08.2014

Udostępnij

Najnowsze galerie