/ Artykuł sponsorowany | 7.09.2016

Candy GrandoVita z technologią Smart Touch - niepodważalny hit tego lata!

Candy GrandoVita z technologią Smart Touch - niepodważalny hit tego lata!
[fot: ]

Czy Ty też chciałbyś mieć w domu urządzenia, których obsługa okaże się dziecinnie prosta? Cóż... czasem liczba funkcji, przycisków i pokręteł może przyprawić o zawrót głowy. Chyba że jest to produkt sterowany przy pomocy... smartfona. Co o tym myślisz? Brzmi kusząco! Właśnie dlatego nadszedł czas, byś zapoznał się z urządzeniami Candy z linii GrandoVita Smart Touch To morze niewyczerpanych możliwości.

Hit tego lata to inteligentne AGD. Już nie tylko Twój telefon czy zegarek będą smart. Teraz także pralka wyręczy Cię w wielu codziennych obowiązkach. Z nowymi propozycjami od marki Candy nie musisz już pamiętać, kiedy trzeba wyczyścić filtr lub włączyć program samooczyszczenia, dzięki któremu usuniesz z bębna brzydkie zapachy. Pralka sama Cię o tym powiadomi – przy pomocy Twojego smartfona. Nawet usterka nie spędzi Ci snu z powiek, ponieważ masz do dyspozycji program diagnozujący główne komponenty pralki. To dopiero życie!

 

Spersonalizowany sprzęt w Twoim domu

Do największych zalet pralki Candy można zaliczyć jej wielofunkcyjny charakter. Urządzenie nie tylko posiada kilkadziesiąt programów do wyboru, ale przede wszystkim – dzięki technologii Smart Touch – dodatkowo pozwala na zmianę ustawień w zależności od Twoich indywidualnych preferencji.

 

Masz dziecko? Skorzystaj z programu Baby. Jesteś alergikiem? Candy oferuje program, który wyjątkowo zadba o ubrania noszone na wrażliwej skórze. Na nic nie starcza Ci czasu? Wybierz skrócony cykl prania i nie ograniczaj się domowymi obowiązkami. Ale to nie wszystko. Każdy z tych programów możesz dowolnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, określając np. temperaturę prania, prędkość wirowania czy dokładny czas, kiedy program ma się zacząć, a kiedy zakończyć. Dzięki takiemu wachlarzowi możliwości dobierasz odpowiedni dla siebie wariant i możesz być pewny, że efekty Twojego prania sprostają oczekiwaniom wszystkich członków rodziny.

 

Efektywne pranie w niskiej temperaturze

Mix Power System od Candy to rozwiązanie, które umożliwia usuwanie uporczywych zabrudzeń w niskiej temperaturze przy maksymalnej ochronie kolorów i włókien tkaniny. Zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Zobaczmy, jak to działa! Nie musisz aplikować detergentu bezpośrednio na ubrania i martwić się, czy dokładnie rozpuści się podczas prania, czy nie zostawi białych śladów na czarnej garderobie oraz czy skutecznie poradzi sobie z plamami. Dzięki MPS detergent zostaje rozpuszczony w wodzie zanim pralka rozpocznie cykl prania. Roztwór ten pod ciśnieniem jest wtłaczany do bębna i rozprowadzany na tkaninach. W efekcie detergent lepiej wnika w ich włókna i dokładnie usuwa zabrudzenia. Równie ważny jest czas realizacji takiego cyklu. Program Perfect Rapid 59' zapewnia wysoką skuteczność usuwania plam w 20°C (taki sam efekt jak przy 40°C!) w niecałą godzinę.

 

Funkcjonalność połączona z włoskim designem

 

Pralka GrandoVita została stworzona przez włoskich projektantów i inżynierów z najwyższą dbałością o detale. Duży i czytelny wyświetlacz ułatwia obsługę – wszystkie ustawienia i parametry są widoczne gołym okiem! Duże estetyczne pokrętło wykonano z wysokiej jakości materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu jego pełnej funkcjonalności.

Dodatkową wielką zaletą jest fakt, że pralki GrandoVita występują w trzech wariantach o różnych głębokościach:

  • superslim (32 cm),
  • slim (42 cm),
  • standard (52 cm)

 

Z powodzeniem zatem dobierzesz ją do każdej łazienki czy kuchni. Pralki Candy, mimo zróżnicowanych głębokości, mają bardzo pojemne bębny. W zależności od modelu zmieścisz tam 6, 7, 8 a nawet 9 kg ubrań. Ponadto sprzęt posiada wysokiej jakości wykończenie – jedną z największych zalet są wysoko usytuowane, chromowane drzwiczki i duży, 35-centymetrowy otwór, który ułatwia załadunek prania. Taka budowa umożliwia korzystanie z niej bez większego wysiłku fizycznego i nadwyrężania kręgosłupa.

 

Nic, tylko skusić się na taką pomoc!

/ Artykuł sponsorowany | 7.09.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie