/ PAP Lifestyle | 22.08.2014

Chcesz przejechać się autem z Małyszem? Dowiedz się, jak to zrobić

Chcesz przejechać się autem z Małyszem? Dowiedz się, jak to zrobić
[fot: Piotr Drabik/Flickr.com/CC 2.0]

Orzeł z Wisły już niejednokrotnie oferował jazdę ze sobą w ramach szczytnego celu. Tym razem na aukcję została wystawiona przejażdżka z Małyszem, z której dochód ma pomóc instruktorowi narciarskiemu, który złamał kręgosłup.

Wartość ponad 2 tys. złotych osiągnął czas spędzony w samochodzie wraz z byłym skoczkiem narciarskim i rajdowcem. Adam Małysz kolejny raz bierze udział w akcji charytatywnej, w której oferuje swoje usługi jako kierowcy. - Adam na pewno coś wymyśli. Przejażdżka będzie zależała od nastroju i chęci zwycięzcy licytacji - zdradza szczegóły Dominika Bogucka z fundacji Pomaluj Nasz Świat.

Dochód z internetowej aukcji ma wspomóc rehabilitację Sławka Jędrzejki, instruktora narciarskiego, który wiosną złamał kręgosłup. Leczenie może potrwać nawet kilka lat, a jego koszty są bardzo wysokie. - Adam jest zaprzyjaźniony ze Sławkiem. Z resztą cała rodzina Małyszów jest z nami - mówi Bogucka.

Na aukcjach organizowanych w ramach pomocy narciarzowi można wylicytować między innymi kask z podpisami polskich skoczków narciarskich oraz przedmioty przywiezione z Soczi i podpisane przez olimpijczyków. - Cały czas spływają do nas różne przedmioty, które wystawimy na aukcji. Martyna Wojciechowska, zaraz po powrocie z podróży, również ma dołączyć do naszej pomocy - zachęca Bogucka. Niedługo na aukcji ma się pojawić możliwość prywatnego treningu narciarskiego z cenionym instruktorem.

Mistrz z Wisły w czerwcu wspomógł inną akcję charytatywną. Na przejażdżkę zabrał wtedy 6-letniego Dominika, który cierpi na zanik mięśni. Marzeniem młodego miłośnika motoryzacji było przejechanie się terenówką właśnie z Adamem Małyszem. Aukcja obywa się w serwisie allegro. Licytować przejażdżkę można do 22 sierpnia.

Czytaj więcej w Platine.pl
Wypożyczalnia aut - futurystyczne pojazdy na każdą kieszeń
W Grenoble i jego okolicach zostanie uruchomiony program transportu miejskiego, wykorzystujący futurystyczne pojazdy.
W Dubaju policjanci jeżdzą... superradiowozami
Kolekcja policyjnych samochodów warta jest aż 6,5 miliona dolarów.

/ PAP Lifestyle | 22.08.2014

Udostępnij

Najnowsze galerie