| 2.11.2016

Jak dobrać etui do smartfona?

Jak dobrać etui do smartfona?
[fot: ]
Jesteś sportowcem czy spędzasz całe dni za biurkiem? A może dużo podróżujesz lub biegasz z jednego spotkania biznesowego na drugie? Dobierz etui do swojego stylu życia, aby jak najlepiej chroniło Twój telefon. Sprawdź, czym się kierować, aby nie zgubić się

w gąszczu akcesoriów do telefonów.

Smartfon dawno przestał być tylko telefonem. To Twój osobisty asystent, bez którego czujesz się jak bez ręki. I nic tak nie psuje nastroju jak pierwsza rysa na jego ekranie. Często dopiero wtedy zaczynasz przeglądać akcesoria do telefonów, które pomogą uchronić smartfona przed jeszcze większą szkodą. Uniknij tego błędu i już na etapie wybierania modelu telefonu zainwestuj w odpowiednie etui do smartfona. Akcesoria do telefonów to podstawa długotrwałego użytkowania sprzętu.

Czym się kierować?

Masz do wyboru trzy rodzaje etui na telefon:

  • Flip Cover - to futerał wykonany ze skóry, który na górze lub z boku ma zamykaną klapkę zabezpieczającą ekran. Często posiada dodatkowe przegródki, w których możesz schować np. kartę kredytową lub prawo jazdy oraz małą szybkę, przez którą możesz podejrzeć godzinę.
  • Back Case - to tzw. plecak, czyli silikonowa lub żelowa nakładka na tylną i boczną część smartfona. Ma wycięcia na przyciski, głośnik, aparat i porty, które ułatwiają korzystanie z telefonu.
  • Wsuwka - to etui w formie kieszonki, w którą wsuwasz telefon. Zazwyczaj jest wykonana ze skóry lub filcu i zamykana od góry na zatrzask lub magnes.

Spersonalizuj swoje akcesoria do telefonu

Ważne jest, aby dobrać etui do smartfona zgodnie ze swoimi potrzebami. Oto kilka propozycji akcesoriów dla Twojego telefonu.

1. Dla biznesmena

Jeśli chcesz, aby Twoje etui, podobnie jak wszystko co posiadasz, było najwyższej jakości, wybierz skórzany pokrowiec typu Flip Cover. Jest elegancki i dostępny w stonowanych kolorach, które nie będą przyciągały niechcianej uwagi na spotkaniach biznesowych. Sprawdź modele: Sony Style Cover Window SCR24 dla Xperia Z3, Flip Cover Huawei P9, ICareR Side Open Vintage dla Iphone 7 i Clear View Cover dla Samsung Galaxy S7. Akcesoria tego typu wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak diody LED, pozwalające na odebranie połączenia bez konieczności otwierania klapki jak np. w etui LED View Cover dla Samsung Galaxy S7.

2. Dla ekscentryka

Jeśli szukasz czegoś niepowtarzalnego, co podkreśli Twoją osobowość, wybierz pokrowiec typu Back Case. Możesz go kupić w różnych zwariowanych kolorach, z nadrukowanymi wzorami lub grafikami. Mimo prostej formy, idealnie ochroni Twój telefon, nawet gdy wrzucisz go niedbale do kieszeni z kluczami. Delikatny ekran możesz dodatkowo zabezpieczyć specjalną szybką wykonaną z hartowanego szkła.

3. Dla sportowca

Jeśli jesteś sportowcem, wybierz pokrowiec w formie opaski, którą przyczepiasz do ramienia w trakcie treningu. To najlepsze rozwiązanie zwłaszcza dla biegaczy. Możesz też kupić pasek z kieszonkami i dodatkową przegródką na butelkę z wodą. Zwróć uwagę na materiał, z jakiego wykonane jest etui. Powinien być odporny na pot i wodę. I pamiętaj, że taka opaska musi idealnie przylegać nie tylko do smartfona, ale też ramienia, aby zabezpieczyć telefon przed wstrząsami. Zagwarantuje Ci to etui stworzone przez producenta telefonu specjalnie dla Twojego modelu.

| 2.11.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie