/ PAP Lifestyle | 2.11.2014

Jak na smartfonie zrobić super-film? Ta aplikacja pomoże

Jak na smartfonie zrobić super-film? Ta aplikacja pomoże
[fot: PAP/EPA]

Dodawanie kontrastu, kolorystyczne filtry - to nie zaledwie ułamek możliwości, jakie dają aplikacje fotograficzne. Za pomocą aplikacji Zdjęcia Google możemy kreować mozaiki, filmy i animacje.

Każdy użytkownik smartfona w swoim telefonie kreuje niepowtarzalna galerię zdjęć. Są one nie tylko zbiorem wspomnień, selfie's, ale również próbką fotokreacji, do których tak chętnie wykorzystujemy różnorodne filtry i narzędzia do edycji pozwalają nam wydobyć pełnię zdjęć. Jednak zabawa z fotografią nie musi się na tym kończyć.

- Dzięki zastosowaniu Autoefektów dostępnych w aplikacji Zdjęcia Google ze zdjęć i plików wideo możemy stworzyć profesjonalnie wyglądający film. W tym celu możemy wybrać zdjęcia i pliki wideo, które automatycznie utworzą filmową kompozycję. Przed zapisaniem filmu możemy jeszcze zmienić użyte zdjęcia, a także styl i muzykę - wyjaśnia Piotr Zalewski z Google.

Funkcja Autoefekty może utworzyć także animację (GIF) z dostępnych w naszej galerii zdjęć. Wystarczy zrobić przynajmniej pięć kolejnych zdjęć, a zmienią się one w ciekawy animowany GIF.

Ciekawym spojrzeniem na świat może być również zdjęcie sferyczne, które pozwala fotografować świat wokół siebie, tak jakbyśmy odbywali wirtualny spacer. Tryb zdjęć sferycznych sprawia, że wykonanie serii zdjęć i automatyczne przekształcenie ich w płynną panoramę 360 stopni.

Czytaj więcej w Platine.pl
Szczoteczka do zębów łączy się z tabletem
Dzięki aplikacji dziecko myjąc zęby czyści paszczę animowanego zwierzęcia.
Polska aplikacja kulinarna zwyciężyła w prestiżowym konkursie
Podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w Pekinie, przyznano jej pierwsze miejsce w kategorii Best Digital Cookbook.
Lalka Barbie ma swój profil na Instagramie
Moda, styl i design, to tematy, w których Barbie jest ekspertką. Na jej profilu można ją podziwiać w różnych stylizacjach, od bikini po eleganckie kreacje wieczorowe.

/ PAP Lifestyle | 2.11.2014

Udostępnij

Najnowsze galerie