/ PAP Lifestyle | 16.01.2015

Janusz Panasewicz nie będzie występował z sobowtórem

Janusz Panasewicz nie będzie występował z sobowtórem
[fot: PAP Life]

Lider Lady Pank Janusz Panasewicz, zatrudnił w nagraniu singla Autostrada swojego sobowtóra. - Mikołaj gra mnie sprzed 30 lat - wyjaśnia wokalista. I dodaje, że nie zamierza występować z sobowtórem na estradzie.

Podczas jednego z koncertów promujących solowy album Panasewicz zaprosił publiczność do statystowania, przy nagrywaniu teledysku do nowego singla Autostradą. Jednocześnie ogłosił, że poszukuje swojego... sobowtóra, który zagra jego samego, sprzed 30 lat.

- Dostałem zdjęcia i kontakt na Facebooka młodego chłopaka, Mikołaja Maciejskiego, któremu - jak się okazało - podpisywałem płytę Lady pank, gdy był na naszym koncercie w wieku 10, czy 12 lat - wspomina Panasewicz. Sobowtór został zaangażowany i wystąpił w wideo.

Co dalej? Czy Panasewicz skorzysta z usług 25-latka na estradzie? - Nie, to była raczej przygoda dla młodego człowieka, myślę, że bardzo fajna - mówi wokalista Lady Pank. Piosenka Autostradą miała już swoja premierę. Wideo z sobowtórem Panasewicza można obejrzeć na YouTube.

Czytaj w Platine.pl
Książę Harry może być nieślubnym dzieckiem? Reaguje
Czwarty w sukcesji do tronu książę ustosunkował się do krążących po mediach plotek.
Zaczynały mikserem. Dziś mają ministerstwo
Urszula i Anna Bieluń nie były zadowolone ze składu ulubionego mydła. Stworzyły własne.
Elvis zaczynał śpiewając na pace ciężarówki
Późniejszy idol, mając tylko jeden przebój na koncie, śpiewał go w kółko.

/ PAP Lifestyle | 16.01.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie