/ PAP Lifestyle | 13.10.2014

Kotka Karla Lagerfelda gwiazdą reklamy

Kotka Karla Lagerfelda gwiazdą reklamy
[fot: EPA/SEBASTIEN NOGIER ]

Na Salonie Paryskim Claudia Schiffer prezentowała nowy model Opla. Okazuje się, że samochód ten będzie też promować inna gwiazda, piękna... kotka birmańska Karla Lagerfelda.

Karl Lagerfed (na zdjęciu), słynny projektant mody i fotograf, w paryskim atelier obserwował kotkę Choupette oglądającą nową Corsę. Jego aparat rejestrował poczynania czworonożnej gwiazdy - mającej 42 tysiące fanów na Twitterze i promiennie błękitne oczy, gdy poznawała detale nowego samochodu

Zadziwiający był także fakt, że kotce najwyraźniej podobał się udział w tym przedsięwzięciu. Dużym ułatwieniem podczas sesji była bliska relacja Lagerfelda z Choupette.

- Jak przystało na gwiazdę, Choupette doskonale wywiązała się z zadania. Była zrelaksowana niezależnie od tego, czy siedziała za kierownicą czy na dachu samochodu. Z pewnością nie była spięta. Jednak po zakończeniu sesji przespała pełne 12 godzin - powiedział Lagerfeld.

Karl Lagerfeld jest nie tylko sławnym projektantem mody, ale także uznanym fotografem, którego prace były wystawiane w różnych muzeach na całym świecie oraz publikowane w wydawnictwach artystycznych. Ma on w swoim dorobku fotograficznym zdjęcia do licznych kampanii reklamowych (m.in. Chanel, Fendi, Karl Lagerfeld) oraz regularne publikacje w międzynarodowych magazynach mody.

Natomiast Choupette nie jest nowicjuszką w fotograficznym atelier. Wcześniej słynna kotka pozowała do okładki niemieckiej edycji magazynu Vogue w ramionach supermodelki Lindy Evangelisty.

Czytaj w Platine.pl
Gwiazdy Hollywood we włoskich reklamach. Julia Roberts się skusiła
Zobacz, co będzie promować aktorka.
Polska skandalistka kończy dziś 50 lat
Debiutem zyskała uznanie noblisty, napisała scenariusz Żuławskiemu, próbowała też sił w polityce. To akurat jej nie wyszło. Manuela Gretkowska kończy 50 lat.
Hotel w opuszczonej stacji metra? Sprawdź
Po renowacji zniszczone podziemia staną się siecią hoteli, sklepów oraz klubów.

/ PAP Lifestyle | 13.10.2014

Udostępnij

Najnowsze galerie