/ PAP Lifestyle | 3.01.2015

Ranking: Najbardziej stylowe kobiety 2014 r.

Najbardziej stylową kobietą 2014 roku została księżna Kate
[fot: PAP/EPA]

32-letnia księżna Cambridge Kate, aktualnie oczekująca drugiego dziecka została uznana a najbardziej stylową kobietę 2014 roku. Jej książęca mość wyprzedziła 40-letnią Victorię Beckham, eks Spice Girls, żonę Davida Beckhama.

- Brytyjczycy, którzy zakochali się w Kate Middleton z chwilą ogłoszenia jej zaręczyn z księciem Williamem pozostają stali w swych uczuciach. Kate nie przestaje olśniewać swymi kreacjami, stąd zajęcie przez nią pierwszego miejsca w rankingu najbardziej stylowych i eleganckich kobiet nie jest niespodzianką - skomentowała wyniki rzeczniczka feelunique, portalu, który przeprowadził sondaż z udziałem ponad 2 tys. internautów.

- Także Victoria Beckham, która rzadko kiedy schodzi z pierwszych stron tabloidów zawsze wygląda nienagannie. Jej styl zmienił się w ostatnich latach, ale jest to oznaką, że dotrzymuje kroku modzie i wyczuwa nowe trendy - tłumaczy.

Czwarte miejsce zajęła znana z roli Hermione w filmach o Harrym Potterze - 24-letnia Emma Watson, ostatnio nagrodzona specjalną nagrodą za styl przyznawaną przez brytyjskich projektantów mody. Tuż za nią znalazła się walijska mezzo-sopranistka 34-letnia Katherine Jenkins znana z eleganckich i intrygujących kreacji scenicznych.

W pierwszej dziesiątce są też ciesząca się coraz większą popularnością amerykańska piosenkarka i tekściarka Taylor Swift, angielska aktora Keira Knightley obecnie znana z reklamy perfum Mademoiselle francuskiej firmy Coco Chanel. Są też dwie jurorki telewizyjnych programów, będących brytyjskim odpowiednikiem polskiego Mam Talent.

W drugiej dziesiątce znalazły się m. in. 46-letnia australijska piosenkarka Kylie Minogue i 40-letnia supermodelka Kate Moss. - Kluczem do ich stylu jest to, że każda z nich wypracowała sobie image, z którym jest jej wygodnie i stosownie do niego zaczęła się ubierać - dodaje rzeczniczka feelunique.

Za najgorzej ubraną uznano stylową niegdyś modelkę Katie Price znaną, jako Jordan. Druga od końca lokata przypadła Kim Kardshian, a trzecia Lady Gaga, której dziwaczny styl ubioru tym razem uznano za bardziej bulwersujący niż elegancki.

Czytaj więcej w Platine.pl
Księżna Kate będzie się ubierać jak babcia
Szykuje się do oficjalnej wizyty w Australii, której mieszkańcy wciąż są pod wpływem uroku Diany.
Karl Lagerfeld piętnuje spodnie dresowe i mówi, czego żałuje najbardziej
Jestem czarnym diamentem. Nieoszlifowanym. Czarne diamenty są rzadkie, trudne do cięcia i dlatego niekomercyjne czyli jestem totalną improwizacją - to jedna z wielu myśli projektanta.
Księżna Kate w rankingu "Vanity Fair"
Każda kreacja księżnej Kate jest szeroko komentowana przez media, równocześnie z miejsca staje się hitem w sklepach internetowych.

/ PAP Lifestyle | 3.01.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie