/ PAP Lifestyle | 22.05.2014

Polska aplikacja kulinarna zwyciężyła w prestiżowym konkursie

Polska aplikacja kulinarna zwyciężyła w prestiżowym konkursie
[fot: Robert Kneschke - Fotolia.com]

Polska aplikacja kulinarna Cooklet zdobyła jedną z najważniejszych nagród w kulinarnym świecie - Gourmand Awards. Podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w Pekinie, przyznano jej pierwsze miejsce w kategorii Best Digital Cookbook.

Cooklet dotarła do finału 19. edycji Gourmand Awards - prestiżowego konkursu dla wydawców treści kulinarnych. Wydarzenie to od 1995 roku odbywa się równolegle z największymi na świecie targami książek kucharskich na świecie. Aplikacja nominowana była w kategorii Best Digital Cookbook, w której zajęła 1. miejsce. Wrocławska aplikacja zmierzyła się między innymi z projektami z Brazylii, Chin i Stanów Zjednoczonych.

- Zwycięstwo w konkursie Gourmand Awards w kategorii Best Digital Cookbook to dla nas bardzo cenne wyróżnienie - cieszymy się, że nasza inicjatywa, z którą wystartowaliśmy 4 lata temu zaczyna docierać do najdalszych zakątków świata - mówił Grzegorz Trubiłowicz, pomysłodawca i jeden z głównych autorów aplikacji i serwisu Cooklet. -To ważna dla nas chwila nie tylko ze względu na prestiż i estymę, jaką cieszą się te nagrody wśród branży kulinarnej. Jest to także milowy krok w kierunku nawiązywania ściślejszej współpracy z wydawcami treści premium z całego świata - dodał.

Czytaj więcej w Platine.pl
Modny prezent znad Atlantyku. Gustował w nim nawet Hitler
Puszki rybne to jedna z najpopularniejszych pamiątek, jakie turyści kupują w Portugalii.
Przez kryzys ekonomiczny gotujemy lepiej
Przeczytaj wywiad z jednym z najlepszych kucharzy w Wielkiej Brytanii.
Słynni szefowie kuchni w kalendarzu Lavazza [WIDEO]
Zobacz, jak wyglądała utrzymana w duchu surrealizmu sesja fotograficzna.

/ PAP Lifestyle | 22.05.2014

Udostępnij

Najnowsze galerie