/ Artykuł sponsorowany | 13.09.2016

Samsung Galaxy S6 - smartfon idealny

Samsung Galaxy S6 - smartfon idealny
[fot: ]
Galaxy S6 to jeden z niewielu telefonów, któremu naprawdę nic nie brakuje. Podzespoły najwyższej jakości gwarantują komfort użytkowania, a kilka innowacji wprowadziło nowe trendy na rynek komórkowy.

Potężny smartfon dla wymagających

Samsung Galaxy S6 to właściwie początek nowej linii telefonów, gdyż różnic w stosunku do poprzednich model jest naprawdę sporo. Mocniejsze podzespoły czy totalna zmiana designu obudowy to tylko niektóre z nich. I trzeba uczciwie przyznać, że wszelkie modernizacje i nowości wyszły zdecydowanie na dobre.

Efekt końcowy ucieszy nawet największych malkontentów. To telefon mocny i szybki, którego sercem jest bardzo efektywnie pracujący procesor posiadający osiem rdzeni z taktowaniem 1,5 GHz oraz 2,1 GHz. Element świetnie wspomaga pamięć RAM 3 GB. Wszystkie programy i aplikacje działają sprawnie, wyświetlacz szybko reaguje na polecenia, a smartfon nie zwalnia nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Owe użytkowanie świetnie znosi także bateria o pojemności 2550 mAh. Pozwala ona na długotrwałe korzystanie z urządzenia, a konstruktorzy dodatkowo zadbali o innowacyjny system szybkiego ładowania akumulatora. Od 0% do 100% telefon naładować można w bardzo krótkim czasie, a pierwsze kilkadziesiąt procent ładuje się w tempie szybszym niż 1% na minutę. Producent dopuścił również możliwość ładowania indukcyjnego, trzeba jednak dokupić specjalną ładowarkę.

Galaxy 6 to potężne multimedia. Świetnie dopracowany system audio emituje czysty dźwięk pozbawiony szumów i zakłóceń. Znakomitą jakość można szybko odczuć także podczas rozmów telefonicznych.

Najbardziej zachwyca jednak aparat cechujący się znakomitymi parametrami. Tylny obiektyw posiada matrycę o rozdzielczości 16 megapikseli, sprawnie działający autofocus oraz optyczną stabilizację obrazu i pozwala na nagrywanie filmów w jakości 4K. Od frontu umieszczono obiektyw z 5 megapikselami rozdzielczości. Taki zestaw multimediów plasuje Galaxy 6 w absolutnej czołówce telefonów w swojej klasie.

Nowe standardy łączności w telefonie

Samsung zainwestował w nowoczesne rozwiązania z zakresu łączności, dlatego też jakość korzystania z telefonu jest niezwykle wysoka. Przede wszystkim na uwagę zasługuje nowy model LTE z obsługą agregacji, dzięki czemu prędkość transmisji danych dochodzi nawet do 300 Mb/s. Aparat posiada bardzo czuły moduł Wi-FI.

Warto wspomnieć o porcie podczerwieni i intuicyjnej aplikacji, która pozwala na zestrojenie ze sobą różnych urządzeń, dzięki czemu z pozycji telefonu możesz obsługiwać np. telewizor.

Wyświetlacz dla wymagających

Ekran zastosowany w Galaxy 6 to idealne połączenie jakości wyświetlanych obrazów oraz optymalnych rozmiarów. Przekątna 5,1 cala nie jest nachalna, a jednocześnie gwarantuje komfortową obsługę aplikacji czy odczytywanie maili. Format QHD (2560x1440 pikseli) zapewnia wyraziste i żywe kolory oraz idealnie gładkie krawędzie. Nowa generacja matrycy AMOLED w pełni spełnia stawiane przed nią zadania, jest przy tym także bardzo wytrzymała.

/ Artykuł sponsorowany | 13.09.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie