| 20.12.2016

Smartfon na każdą okazję - iPhone 5s

Smartfon na każdą okazję - iPhone 5s
[fot: ]
5s to telefon, który ma wszystko – liczne ciekawe funkcje, znakomity design i solidne podzespoły. A to tylko niektóre z powodów, dla których smartfon od Apple nadaje się dosłownie dla każdego.

Uniwersalny telefon z wyższej półki

W dzisiejszych czasach smartfon to urządzenie, które towarzyszy Ci niemal przez 24 godziny na dobę. Z telefonu korzystasz każdego dnia, kontaktując się z bliskimi, przeglądając media społecznościowe w drodze do pracy, czy uwieczniając malownicze widoki podczas wakacji. Smartfon stał się najbardziej osobistym urządzeniem życia codziennego. Powinien być wobec tego uniwersalny i bardzo funkcjonalny.

I właśnie taki jest iPhone 5s, jeden z najlepszych modeli telefonów wyprodukowany kiedykolwiek przez markę Apple. W stosunkowo niewielkiej obudowie (szczególnie jak na dzisiejsze trendy) udało się umieścić naprawdę solidne parametry, dzięki czemu śmiało można stwierdzić, że 5s sprawdzi się zarówno w dłoniach zapalonego miłośnika podróży, nastoletniego fana muzyki i mediów społecznościowych, jak i poważnego przedsiębiorcy prowadzącego własną firmę.

5s – idealny telefon biznesowy

Apple 5s znakomicie sprawdzi się do prowadzenia interesów. Doskonała komunikacja (obsługa wielu standardów, takich jak 3G, HSPA+ i oczywiście LTE) gwarantuje, że zawsze pozostaniesz w kontakcie ze swoimi kluczowymi klientami. W każdej chwili będziesz mógł również sprawdzić aktualny kurs walut czy inne informacje biznesowe, korzystając z przeglądarki Safari lub dedykowanych aplikacji.

Telefon przedsiębiorcy musi być prosty w obsłudze – taki jest system iOS. Odkrycie wszystkich jego funkcji nie sprawia absolutnie żadnych kłopotów nawet przy pierwszym uruchomieniu. Pod względem intuicyjności powszechnie uważa się, że jest znacznie lepiej dopracowany niż konkurencyjne produkty.

Apple 5s – świetny na urlop

Bez względu na to, czy preferujesz aktywny wypoczynek w górach, leżakowanie nad morzem, a może egzotyczne wyprawy – podczas urlopu na pewno trafi się niejedna okazja do zrobienia kilku zdjęć czy nakręcenia filmików. Tu świetnie sprawdzą się klasowe multimedia. Tylny obiektyw z rozdzielczością 8 Mpix w Full HD uwieczni najwspanialsze chwile z podróży z rodziną lub znajomymi. Możesz również rejestrować materiały wideo z jakością 120 klatek na sekundę, a w możliwościach edycji znajduje się tak popularna ostatnio opcja spowolnienia dowolnego fragmentu filmu.

Wykonane zdjęcia i filmy odtworzysz na klasycznym wyświetlaczu Retina o przekątnej 4 cali. Rozdzielczość w przeliczaniu na każdy cal wynosi aż 326 pikseli.

Solidny smartfon każdego dnia

Jak wspomniano wcześniej, telefon to urządzenie bardzo osobiste. Dlatego w Apple 5s umieszczono czytnik linii papilarnych, dzięki któremu (zależnie od indywidualnych ustawień) nikt poza Tobą nie odblokuje Twojego smartfona lub nie będzie w stanie otworzyć danych aplikacji. W ten sposób uchronisz swoje dane przed niepożądanymi osobami i zachowasz prywatność.

Potężny procesor A7 charakteryzuje się dużą wydajnością, dzięki czemu bez problemu możesz przeglądać jednocześnie wiele stron internetowych, obsługiwać media społecznościowe i korzystać z dużej liczby aplikacji. Telefon nie zacina się i wciąż działa bardzo płynnie. Produkt dostępny jest w kilku wariantach – z pamięcią 16 Gb, 32 Gb i 64 Gb.

iPhone 5s to telefon bardzo wytrzymały. Korzystając z niego, nie musisz używać dodatkowych źródeł energii lub nosić ze sobą ładowarki. Zgodnie ze wskazaniami producenta wbudowany akumulator pozwala na 250 godzin czuwania lub 10 godzin rozmów bez przerwy.

| 20.12.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie